Новини

На міжнароднім танцювальнім  фестивалі

Архів
11 переглядів

   Нещодавно у місті Харкові відбувся IV міжнародний фестиваль зі спортивних бальних танців “UKR DANCE CUP 2018” , в якому взяли участь юні танцюристи 143-х клубів із США, Росії, Молдови, Білорусі та різних регіонів України, а це понад тисячу пар. Майстерність танцюристів оцінювали 100 міжнародних суддів з України, Великої Британії, США, Литви, Польщі та Ізраїлю.

Приємно, що до фіналу цього престижного танцювального турніру у категорії “Yuniors1 Rising Star”потрапили вихованці КСТ “StarLight” (тренери  Станіслав та Софія Кузнєчихіни) Роман Боярчук та Ярина Шуляр, які продемонстували справжній бійцівський характер, змагаючись із старшими на декілька років танцівниками з титулованих клубів Росії та України.

Володимир-волинці були у захопленні від  танцювального майданчика з потужним світловим дизайном,  запальної атмосфери, яка панувала під час турніру. А найголовніше – вони мали можливість станцювати з дуже гідними парами,  отримати при цьому об’єктивну оцінку своєї майстерності від відомих у світі  суддів.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up