Новини
Сьогодні
20.07.2024

На нараді добровільних формувань громад району про службу в теробороні

Володимирська, Громади, Лайфстайл, Новини
161 переглядів

У залі засідань райдержадміністрації відбулася нарада з членами добровільних формувань територіальних громад Володимирського району,  повідомляють на сайті  РВА.

Участь у ній узяли керівники району, в. о. командира 43-го батальйону 1-ої бригади сил ТРО, майор Віктор Басалай, начальник Володимир-Волинського РТЦК та СП полковник Валентин Корнієнко та окремі керівники та члени ДФТГ району.

Обговорювали можливості доукомплектування 43 батальйону ТРО за рахунок членів добровольчих формувань, перспективи та переваги таких рішень, наголошували на можливості вибору професії залежно від навичок та інших перевагах проходження служби у  цьому військовому з’єднанні.

Також під час наради бажання служити у Збройних Силах України висловила уродженка міста Нововолинська пані Надія, мама шестирічної донечки Меланії. Саме  заради того, щоб її дитина могла з гордістю називатись українкою,  прийняла вона таке рішення.

«Якщо кожен шукатиме відмовку, щоб не служити, то ми аж ніяк не здобудемо Перемогу», – пояснює мотиви свого бажання Надія. Хоча на цей час вона працює менеджером у приватному закладі, у війську бачить себе військовим медиком, бо має незакінчену вищу медичну освіту.

Коментарі
Теги: Володимирська РДА, добровільні формування
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up