На головну Новини На обласнім  чемпіонаті граціозності

На обласнім  чемпіонаті граціозності

205

Юні гімнастки Галина Мазурок, Анастасія Каледіна, Олександра Гапко, Оксана Луцюк, Вікторія Музичук, Вікторія Брукалюк та п’ятирічна Емма Музичук у числі інших володимирських дівчат представляли наше місто на дводенному чемпіонаті області з художньої гімнастики, який відбувся на минулому тижні на базі спортивного комплексу «Олімп».

Цей щорічний чемпіонат проходить у місті уже не вперше, на ньому визначають кращих серед майстрів, кандидатів у майстри спорту, І розряду та молодших. Організовує його Володимир-Волинська дитячо-юнацька спортивна школа. Цього року було понад 200 учасниць із Володимира та шкіл Луцька, наймолодша спортсменка 2014 року народження, найстарша – 2003-го.

- реклама -

У наших дівчат – другі і треті місця. Отож, другими у своїх категоріях і розрядах стали Анна Коколюк (2007 р. н.), Юрія Кучер (2008 р. н.), Ольга Делемень (2009 р. н.), а треті позиції у Віолетти Чергинець та Надії Тимошової (2007 р. н.), Вікторії Брукалюк, Валерії Долгової та Поліни Корнілової (2009 р. н.), Каріни Філатової (2010 р. н.), Каріни Грабовської і Вікторії Коваль (2011 р. н.), Анастасії Філатової та Марти Непомнящих (2012 р. н.), Злати Легкобит (2013 р. н.).

За програмою майстрів спорту друге місце серед дівчат 2003 року народження посіла володимир-волинка Анна Сидорук.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

один × чотири =