Новини

На обласному фестивалі фізичної культури і спорту

Володимирська, Громади, Новини, Спорт
167 переглядів

У Ковелі відбувся обласний фестиваль фізичної культури і спорту, у якому взяло участь понад 600 учасників з 26 громад Волині.

Традиційно, учасники змагалися у дев’яти видах програми: парковий волейбол, риболовний спорт, шашки, дартс, гирьовий спорт, бочча, змагання «Тато, мама, я – активна сім’я», «Козацькі розваги» та «Перетягування линви».

Спортсмени з Володимир-Волинської міської територіальної громади здобули такі результати:  перше місце у гирьовому спорті посів Віктор Смичук; першою у перетягуванні линви стала команда у складі Романа Горошкевича, Олександра Богацького, Руслана Прокопчука, Володимира Завірухи, Петра Шумєєва та Андрія Фісуна; перше місце у дартсі посіла Олена Диньковська, а третє – В’ячеслав Петрук; друге місце у козацьких розвагах вибороли Юрій Панасюк та Роман Горошкевич; третю позицію в боччі отримав Олексій Хилько; у шашках третє місце у Віталія Баюна. Третє місце здобула волейбольна команда, до складу якої увійшли Оксана Багницька, Андрій Дяченко, Михайло Луцюк, Михайло Наумик та Іван Луцюк.

За підсумками усіх змагань з  видів спорту у загальнокомандному рейтингу серед команд колишніх міст обласного значення команда Володимир-Волинської міської територіальної громади посіла друге місце.

Призове третє місце серед команд третьої групи посіла   Оваднівська сільська рада.

 

Коментарі
Теги: Ковель, фестиваль фізичної культури і спорту
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up