Новини

На передвеликоднім ярмарку у Володимирі

Володимирська, Культура
255 переглядів

Минулої суботи у парку “Слов’янському” вирував передвеликодній ярмарок,  на якому різноманітною продукцією торгували 55  виробників та підприємців з нашого та інших міст і районів області, а також з Тернопільщини, Рівненщини.

Але придбати можна  було не лише продукти,  тут відбулася виставка-ярмарок виробів декоративно-прикладного мистецтва «В очікуванні Воскресіння».

Працівники закладів культури громади долучилися до святкового оформлення парку: на банерах встановили  роботи учнів художньої  школи  «Великодні дарунки для перемоги»,  великодню інсталяцію склали  12 великих  писанок на металевих підставках,  розмальованих володимирськими художниками, різнокольоровими писанками прикрашено дерево при вході. Центр позашкільної освіти оформив великодню фотозону.  Крім того, для створення передвеликоднього настрою роботи творчого об’єднання «Птаха» ЦПО та фотозону від Центру культурних послуг  встановлено в центрі міста.

Викладачі педколеджу, дитячої художньої  школи  Леся Мартинюк, Валентина Залуніна та  Ірина Надюкова разом з учнями навчальних закладів проводили майстеркласи, в яких охоче брали участь діти. Батьки терпляче очікували, поки їхні сини та доньки  завершать творчий процес з написання писанки.

Понад 20 майстрів з Луцька, Нововолинська та Володимира продавали вироби декоративно-прикладного мистецтва, великодню атрибутику, виготовлені своїми руками.

Коментарі
Теги: передвеликодній ярмарок
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up