Новини

На площі Героїв грали військові оркестри

Архів
13 переглядів

Зведений військовий оркестр грав для володимир-волинців на міському майдані у понеділок.

У його складі – аж три духових колективи – оркестр військової частини 1008 14-ої ОРМБ з диригентом Ярославом Королем, в/ч 1141 Національної гвардії на чолі з Віктором Лучинцем та Луцького загону прикордонної служби, яким диригував Петро Лукавий. Гучно, бадьоро й злагоджено лилися центром міста популярні мелодії й композиції. Музиканти виконували і патріотичні, і розважальні твори, підготували їх для слухачів різного віку. Дітвора танцювала під попурі на теми пісень Дзідзьо. Справжнім сюрпризом стали виступи солістів – улюбленця волинян, заслуженого артиста України Адама Горбатюка, Надії Козій та Миколи Федчука, які співали про любов до рідного краю, про мужність і звитягу героїв, захисників України. За словами Адама Горбатюка, такі концерти заплановані по всій Волині. Перший днями відбувся у Горохові, після Володимира колектив виступатиме у Рожищі.

І хоча військові музиканти і вокалісти приїхали із діловою метою – для агітації молоді на контрактну військову службу, володимирчани слухали їх зі щирим захопленням, бо пісні й мелодії торкалися чутливих людських сердець,  адже грали й співали артисти від душі і по-мистецьки майстерно.

Щоправда, більшість публіки потрапили на концерт цілком випадково, проходячи повз площу у своїх справах. Люди нарікали, що у місті не було розклеєно нехай не барвистих афіш, а бодай скромних оголошень про приїзд цього колективу. Дехто бачив повідомлення на фейсбуці, але ж не всі мають час бути його завсідниками, знали про це ще хіба члени сімей музикантів бригадного оркестру. А шкода, бо серед володимирчан, і не лише призовного віку,  досить багато шанувальників духової музики.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up