На головну Новини На продовження карантинних заходів

На продовження карантинних заходів

43

У місті продовжили дію карантинних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 до 24 квітня, про що прийняте відповідне рішення міськвиконкому. У цей період заборонено роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема, закладів громадського харчування, торговельно-розважальних центрів, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення.

Виняток зроблено для тих, які торгують продуктами харчування, пальним, лікарськими та засобами гігієни, виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом. Здійснюватися може банківська та страхова діяльності, а також медична, ветеринарна, робота автозаправних комплексів, з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку.
Заклади громадського харчування можуть надавати послуги із застосуванням адресної доставки замовлень. Але все це з однією засторогою – за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

- реклама -

Суб’єкти господарювання, які продовжують свою діяльність у період дії карантинних заходів, повинні забезпечити режим роботи з розрахунку один відвідувач на 10 квадратних метрів площі торговельного (операційного) залу за умови дотримання між ними не менш як 1,5 метра із встановленням спеціальних позначок.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

сімнадцять + 14 =