Новини

На сесії райради прозвітували очільники району

Архів
13 переглядів

Протягом чотирьох годин тривав розгляд двадцяти трьох питань порядку денного на першій у цьому році сесії Володимир-Волинської районної ради, яку вже традиційно не оминули дискусії та дебати. Найбільше часу було приділено першим двом питанням, котрі стосувались звітів голови райради Романа Гука та голови райдержадміністрації Наталії Василець про проведену роботу у 2016 році.

Звіти керівників району були підкріплені демонстрацією слайдів із зображеннями об’єктів, де торік були проведені ті чи інші роботи, а це здебільшого заклади освітньої сфери, а також графіками та діаграмами, котрі відображають фінансові та інші показники життєдіяльності району.

Не проголосували за проекти рішень зі звітами голів  депутати фракції ВО «Свободи», адже зі слів Павла Карпюка, наведена інформація є лише  сухою констатацією фактів, а не відображенням досягнень роботи районних очільників.

Крім цього, депутати райради прийняли ряд програм та змін до деяких з них – зокрема проголосували за програму безоплатної правової допомоги населенню району на 2017-2018 роки, програму висвітлення діяльності органів районної влади засобами масової інформації, а також внесли зміни до програм розвитку фізичної культури і спорту, освіти і реформування системи закладів для дітей-сиріт та до районного бюджету на 2017 рік. Через деякі непорозуміння суперечки виникли в ході обговорення районної програми матеріально-технічного забезпечення військових частин А1008, А 4308 та військового комісаріату на 2017-2020 роки. Деякі депутати не могли зрозуміти звідки у проекті взялась сума у майже півтора мільйона гривень, коли на бюджетній комісії розглядали на 800 тисяч меншу. Як з’ясувалось, рішення доопрацьовували у зв’язку із листом заступника голови обласної ради, у якому органам місцевого самоврядування рекомендують передбачити кошти на територіальну оборону.

Неодноразово протягом сесійного засідання депутати порушували питання районного будинку культури, який потребує ремонту та нового керівника, а також проблеми жахливого стану доріг у районі.

Одноголосно проголосували депутати за звернення до вищих щаблів влади із підтримкою торгівельної блокади та засудженням спроби її силового розгону, а також звернення щодо блокади банків із російським капіталом.

Про що ще йшлось на черговій сесії районної ради сьомого скликання, про що дискутували районні обранці та які питання порушували, детальніше у наступному номері газети «Слово правди».

Тетяна ІЗОТОВА

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up