Новини

На що скаржилися меру жителі громади

22 мешканці  міської громади звернулися  на особистий прийом, який традиційно у понеділок міський голова Ігор  Пальонка  проводив у ЦНАПі.  П’ять таких звернень були колективними.

Непокоять жителів питання реконструкції прибудинкової території, проведення електромереж та асфальтування на вулиці Василя Спасьонова, зрізання гілок аварійного дерева поруч з лініями електропередач та газовою трубою, зрізання дерева на ділянці сусідів, яке руйнує хлів заявниці на вул. Шевченка, незаконної забудови прибудинкової території поблизу багатоквартирного будинку на вул. Поліської Січі, облаштування заїзду на вул. Шпитальній, завищення нарахувань за послуги водопостачання, недостатнього вуличного освітлення та слабкого тиску води у Суходолах.

Один із заявників нарікає, що перед його гаражем встановили сміттєві баки, також людей турбує відсутність зебри на пішохідному переході від магазину «Салют» до міської ради, а через дорогу від кафе «Вулик», від меблевого магазину, встановлюють занадто високі бордюри.

Містяни просять збільшити кількість пільгових поїздок у маршрутному транспорті, один заявник не згідний з близьким розташуванням автомийки на вул. Луцькій. Звертали увагу мешканці і на проблему безпритульних собак та на необхідність встановлення світлофора поруч із магазином “АТБ”.

Є скарга на нестерпний запах від свинокомплексу «Пан Продукт». Місцеві художники закликають зберегти за ними приміщення арт-галереї у культурно-мистецькому центрі. Усі порушені питання взяті в роботу, профільні підрозділи отримали відповідні доручення.

Коментарі
Теги: "Володимир, прийом громадян, цнап
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up