На головну Молодіжка На Школі успіху говорили про читання, здорове харчування і здійснення мрій

На Школі успіху говорили про читання, здорове харчування і здійснення мрій

276

   Дводенний освітній проект, який у минулі вихідні провела випускниця випускниця «Школи успіху» від Фонду Кличко Алла Лисюк, зібрав більше двох десятків школярів міста віком 14-15 років. Для них підготували насичену і цікаву програму, яка включала в себе як рухливі активності для поліпшення комунікативних навичок, так і лекції запрошених спікерів.

   Про те, що таке «Школа успіху» та як вона навчає досягати своєї мети, розповіли випускники «дівчачого» і «хлопчачого» заїздів освітнього проекту Фонду Кличко учениця ЗОШ №5 Алла Лисюк та старшокласник Антон Мельничук, який приїхав з Локач. Співзасновник автошколи «Верстава», у приміщенні якої й відбувався проект, Роман Ковальчук поділився складовими успішного бізнесу. Журналістка «Слова правди», блогерка і книжкова оглядачка Віталіна Макарик сформулювала для слухачів 10 причин читати книжки – і як це допоможе стати успішними.

- реклама -

Про цінності компанії «Епікур» розповіли її представниці Оксана Нестерук і Марія Ворошик. Практична психологиня, викладачка методу танцювально-рухової терапії Лілія Пшоннік пояснила, які психологічні передумови впливають на життєвий успіх. Про те, як зробити здорове харчування стилем життя, розказала сертифікована консультантка із ЗХ Світлана Філюшкіна. Засновниця рекламно-продюсерського центру «Вінкс» видавчиня глянцевого журналу «FiFi fashion» Людмила Бурбура поділилася досвідом, як здійснити мрію та досягти успіху. Про волонтерство, освітні можливості для молоді та боротьбу з прокрастинацією говорили менторки «Школи успіху» Анастасія Іртюга й Анна Сирота. А керівниця центру дозвілля «Vkubi» Катерина Самчук пояснювала, чому подорожі невідривно пов’язані з поняттям успіху.

– Проект минув, а емоції залишились. Це було так круто! 12 спікерів, що розповідали лекції на різноманітні теми, практичні заняття, інтерактиви, смачні кава-брейки та наповнені радістю очі учасників! – ділиться враженнями організаторка Алла Лисюк. – Звісно, це б не вдалось без підтримки спонсорів. Насамперед я хочу подякувати близьким, моїй сім’ї, яка підтримувала мене в організації проекту. Адже коли були невдачі, вони надихали мене іти далі і не опускати руки.

Також хотіла б висловити подяку за спонсорську допомогу ПП “Верстава “, зокрема Роману Ковальчуку за надання приміщення для проведення цього заходу та цікаву лекцію, компанії ” Епікур”, зокрема Аліні Сич, за надання коштів на поліграфічну продукцію; Павлу Карпюку  за кошти на оплату дороги спікері, директорці ТЗоВ “Володимир- Волинський хлібзавод” Наталії Дяченко та Ігорю Поліщуку за смачну продукцію на кава-брейки та Лесі Кублій за канцтовари.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

вісімнадцять − шістьнадцять =