Новини

На спорудження пам’ятного знаку холмщакам

Архів
10 переглядів

    Про діяльність нашої організації «Холмщина»  газета «Слово правди» повідомляє неодноразово. Обговорювали ми на її сторінках й ідею про спорудження пам’ятного знаку, присвяченого холмщакам, яких насильно змусили залишити рідну землю. Навесні ми розпочали збір коштів для його встановлення.

Чимало небайдужих людей вже приєдналося до цього проекту,  нині таких уже 71. Завдяки їм зібрано майже половину коштів, а це 50 тисяч гривень, за які придбано гранітне каміння і розпочато роботи.

Серед найактивніших холмщаків, котрі зуміли донести нашу мету до сердець інших людей, хочу назвати Михайла Планковського, який залучив до збору коштів на монумент знайомих, друзів і майже всю свою родину, племінників, котрі шанують історію свого роду, – Віктора, Романа, Галину, Ірину, Світлану. Пан Михайло й далі продовжує цю роботу. Побільше б нам таких активістів.

Дякуємо і благодійникам, котрі внесли немалі суми грошей, часто не маючи жодного стосунку до нашої історії. Це підприємці з магазинів «МегаБУД»,  «АВС», фірми «БРВ», компанії «Західний Буг», громадської організації «БРВ ВІК», депутати міської ради  Максим Климюк, Руслан Мороз, а  також Микола Матусевич, Галина Трофимчук, директор ПП «Енергопромтехніка» з Житомира В’ячеслав Мясковський. Зичу їм усім збільшення прибутків, успіхів у праці і висловлюю повагу за небайдужість.  Перерахувати усіх жертводавців немає змоги. Тим більше, часто вони просять не оприлюднювати їхні прізвища.

Від себе особисто і від імені нашої команди бажаю усім благодійникам міцного здоров’я і сподіваюся, що наша справа буде завершена, адже у нашому місті майже половина родин має коріння із Холмщини.

Галина БОРБЕЛЮК,

член ради культурного товариства «Холмщина».

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up