На головну Новини На старті п’ятого етапу вакцинації

На старті п’ятого етапу вакцинації

26

Віднині кожен волинянин може безперешкодно отримати щеплення проти COVID-19. Про це заявив голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко під час онлайн-брифінгу щодо початку 5-го етапу вакцинації в Україні та на Волині зокрема,що відбувся вчора.

«Волинь, як і вся Україна, перейшла до п’ятого етапу вакцинації. Це означає, що кожен українець, не зважаючи на належність до групи професійного чи медичного ризику, може прийти вакцинуватися та захистити себе від цієї хвороби, – розповів голова ОДА. – Для цього потрібно просто прийти у найближчий пункт щеплення чи центр масової вакцинації».

- реклама -

На Волині збільшено кількість центрів масової вакцинації, їх діє  7. У Володимирі-Волинському такий пункт розміщений за  адресою: вул. Павлова, 20 і працює він з 10.00 до 15.00, контактний номер 063 7549207. У  Нововолинську  – на  проспекті Дружби, 19, години роботи з  9.00 до  14.00, контактний номер 096 5660431.

«Упродовж двох днів ми плануємо відкрити вакцинальні центри в усіх районах та містах області. Голови РДА та територіальних громад уже отримали відповідні доручення щодо організації цього процесу на своїх територіях, – доповнив Юрій Погуляйко. – У цих центрах створюються усі умови для безперешкодного щеплення охочих». Про адреси розміщення та деталі їх  буде повідомлено додатково.  Нині в області проводять щеплення трьома видами вакцин: AstraZeneca, CoronaVac та Pfizer/BioNTech.

Запис у чергу на вакцинацію через сайт чи мобільний додаток «Дія» перестає працювати, адже доступ до вакцинації відкритий для усіх.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

3 × 2 =