Новини

На свято короваю може приїхати Ніна Матвієнко

Архів
12 переглядів

   Чергове засідання оргкомітету фестивалю «Український коровай-Сузір’я» провела голова РДА Наталія Василець.

У ході обговорення вирішено сільськогосподарський ярмарок розгорнути на площі Героїв, а медовий – у парку «Слов’янський», це доручено керуючому справами РДА Сергію Романюку та начальнику управління агропромислового розвитку Юрію Кравчуку. У парк запросять і птахофабрику «Епікур», аби частувати гостей кулешем. Говорили про оформлення головної й додаткової сцен свята і, звичайно, про концертну програму. Очікується участь у ній народної артистки України Ніни Матвієнко.

Директор районного будинку культури Зінаїда Петровс доповіла про успішне завершення пленеру художників, виконані на ньому пейзажі Володимирщини будуть представлені для огляду на фестивалі 30 вересня.

Відділу освіти доручено організувати «Дитяче містечко». Головам громад -підготувати етномайданчики, снопи. Як виявилося, проблемою стали традиційні волинські атрибути весільних короваїв – розсохи, адже щоб їх спекти, потрібна справжня колишня піч, яких по селах майже не залишилося.

Березовичівський сільський голов Юрій Ковальчук уточнював, де паркуватимуть автобуси, які доставлять учасників дійства і реквізит із громад. На це голова РДА однозначно відповіла, що не у парку «Слов’янськім». Наталія Голюк запропонувала, аби у ніч перед фестивалем з суботи на неділю, у парку, де вже буде розгорнуто експозиції й етномайданчики, чергували не жінки-держслужбовці, а чоловіки, запитувала, чи можливе залучення поліції. Завідуючий відділом містобудування й архітектури Петро Чуцький запропонував продумати запасний варіант дислокації свята на випадок дощу.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up