Новини

На святого Валентина у Рогожанах ідеальну пару шукали

Архів
19 переглядів

Традиційно  у будинку культури Рогожан відбулась конкурсно-розважальна програма «Ідеальна пара». На запрошення працівників культури відгукнулись і молодь з інших сіл.

За почесний титул прийшли поборотись як давно закохані, так і й ще не сформовані пари, які вибирали методом жеребкування. У десяти конкурсах  взяли участь п’ять пар. Дівчата і хлопці знайомилися, дізнавалися нові подробиці про свої половинки і знаходили прогалини у стосунках, вчилися піклуватися одне про одного. Хлопці виготовляли для дівчат вечірнє вбрання із газетного паперу та інших підручних матеріалів. Обов’язковою умовою був головний убір, не забула сильна стать і про взуття для своїх дам серця. Юнки гордо дефілювали у запропонованих «обновках»  та демонстрували свою грацію і красу.

Коли настала черга дівчат завойовувати серця хлопців, вони  згадали стару істину, що шлях до серця хлопця лежить через шлунок. Не обійшлося без конкурсів на спритність, вправність та швидкість. Бібліотекар першої категорії  Тетяна Кінах підготувала літературний конкурс за мотивами відомих літературних творів про кохання. Не забули організатори і про танцювальний батл та фотозону.

Журі конкурсу у складі Сергія Бохотниці, Тетяни Кінах та Оксани Долгонюк , підбивши підсумки, присудили перемогу парі, яка сформувалася методом жеребкування  –  Олександру Корецькому та Дарині Мартинюк і присвоїли їм звання «Ідеальна пара». Решта учасників також отримали свої титули.  Найромантичнішою парою визнано Павла  Корнієнка та Яну Баляс, найкреативнішою – Владислава Паходу і Тетяну Хахулу, найвеселішими – Михайла Каліщука й Оксану Сквару, а у номінації  «Пара глядацьких симпатій» перемогли Валерій Матіюк та  Світлана Якобчук.

Учасники та глядачі одержали жартівливі призи, а переможці – торт від організаторів заходу. Свято тривало близько півтора години, але пройшло на одному диханні. Навіть лютневі морози не завадили коханню та юності.

   Наталія МАТІЮК,

директор будинку культури с. Рогожани.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up