На головну Новини На територіях Зимнівської  і Зарічанської сільрад запрацюють вітрові  електростанції

На територіях Зимнівської  і Зарічанської сільрад запрацюють вітрові  електростанції

238

На території області найближчим часом планується будівництво і експлуатація вітрових електростанцій загальною встановленою потужністю 150МВт і ліній електропередач 110кВ на території Іваничівського і Володимир-Волинського районів для здійснення генерації електроенергії за рахунок відновлюваного джерела енергії – вітру, а також будівництво супутніх об’єктів електроенергетичної інфраструктури (високовольтні підстанції, розподільчі пункти, кабельні лінії електропередачі) для збору і передачі в мережу виробленої на ВЕС електроенергії .  

Основною метою будівництва ВЕС є генерація електроенергії за рахунок енергії вітру та передача її до Єдиної енергомережі України.  Урядом затверджений Національний план дій з відновлюваної енергетики на період до 2020 року, яким передбачено збільшення частки енергоносіїв, вироблених з відновлюваних джерел енергії, у структурі загального кінцевого енергоспоживання України у 2020 році до рівня не менш як 11 відсотків.

- реклама -

Цей вітроенергетичний комплекс відкриває нові економічні й соціальні перспективи для регіону. Будівництво вітроелектростанції нового типу не тільки поліпшить ситуацію з енергопостачанням, а й створить нові робочі місця. Основним завданням проекту є встановлення нових потужностей (вітрових установок) для виробництва електроенергії, яке не завдає шкоди навколишньому середовищу, що зробить можливим стабільне зростання енергетичної індустрії, промислового туризму, а також інших галузей.

Уже проведено громадські слухання за процедурою оцінки впливу на довкілля, відповідно до законодавства щодо планованої діяльності ТзОВ «Вінд Павер Джі Ай Волинь». Слухання  відбулися у приміщеннях Зарічанської та Зимнівської сільських рад, а також Іваничівської селищної.
У  них узяли участь працівники відділу ОВД управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації, представники місцевої влади, представники замовника та розробника звіту з ОВД, експерти та фахівці у  цій галузі та громадськість в кількості 14, 13 та 28 чоловік відповідно.
Під час слухань присутнім надали детальну інформацію щодо планованої діяльності та її ймовірний вплив на довкілля. Натомість, громадськість не заперечувала щодо здійснення даної планованої діяльності, а відтак слухання загалом пройшли успішно. Про це повідомляє управління екології та природних ресурсів Волинської ОДА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

девять + 19 =