Новини

На «Території майстерності» вчилися малювати квіти

Архів
13 переглядів

Креативний майстер-клас у рамках проекту обласного центру зайнятості «Територія майстерності» відбувся в Володимир-Волинській міськрайонній філії ЦЗ минулого тижня. Створювати флористичні композиції і змальовувати квіти з натури слухачів навчала викладачка педагогічного коледжу імені А.Ю.Кримського, художниця Тетяна Токарєва-Асмолкова.

Як розповіла заступниця начальника відділу активної підтримки безробітних Ірина Єфімчук, цей майстер-клас покликаний відкрити у клієнтів центру зайнятості новий потенціал і завдяки цьому  розширити їхні можливості працевлаштування.

 

  Загалом же проект «Територія майстерності», який діє у Волинському центрі зайнятості з грудня минулого року, охоплює  напрями ягідництва, садівництва, овочівництва, тваринництва, переробки та збуту, кооперації, проектної підтримки, національної кухні і підприємництва, агротуризму (відпочинкового туризму). Реалізовують його  у співпраці з роботодавцями агросектору, об’єднаними територіальними громадами, асоціацією фермерів та приватних землевласників України, фермерськими господарствами та сільськогосподарськими кооперативами, консультантами-практиками, громадськими організаціями та іншими представниками дотичних до теми організацій.

   До майстер-класу від Тетяни Токарєвої-Асмолкової мали можливість долучитися всі охочі. Участь у ньому взяло близько десятка безробітних. Більшість із них ніколи не навчалися живопису, тому заняття принесло їм абсолютно новий, цікавий та корисний досвід. Тетяна навчила слухачів працювати з фарбами, змішуючи їх і знаходячи потрібний відтінок, помічати і передавати на папері характерні риси квітів і рослин, складати лаконічну флористичну композицію і правильно розміщувати її зображення на полотні, залишаючи вдосталь «повітря», і загалом створювати реалістичне зображення квітки.

Знання і вміння, отримані в ході майстер-класу, можуть підштовхнути його слухачів на професійне заняття живописом або флористикою, надихнути на вирощування квітів чи художній розпис, а застосовувати їх можна буде у будь-якій сфері, пов’язаній з колористикою. Крім того, такий живопис із натури – це чудовий варіант арт-терапії, сеанси якої допомагають представникам будь-якої професії бути більш креативними та ефективними.

Ірина ЄФІМЧУК.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up