Новини

На «Території здоров’я» у Нововолинську

Нововолинська
184 переглядів

 Центральна площа Нововолинська стала «Територією здоров’я». Тут проводили захід з нагоди Європейського тижня імунізації. Діяли медичні, вакцинальні та інформаційні локації для різних вікових категорій відвідувачів, повідомляють на сторінці громади у фейсбуці.

Для дітей проводили майстеркласи з гігієни рук й практичні заняття із домедичної допомоги, робили веселі руханки та аквагрим, працювали психологи.

Дорослі мали можливість перевірити артеріальний тиск, рівень цукру у крові, зробити швидкі тести на ВІЛ/СНІД і гепатити В, С, визначити індекс маси тіла, отримати консультацію психологів, медиків, працівників соціальної галузі. Працював вакцинальний автобус, де робили щеплення від дифтерії, правця та COVID-19 – вакцинувалися понад 20 осіб.

Загалом захід відвідали понад 400 людей.

У медичній локації заходу 161 відвідувачу перевірили базові показники стану організму. У результаті виявлено: підвищений артеріальний тиск у 70 осіб, підвищений рівень глюкози в крові  – у 33-х. Усі тести на гепатити та ВІЛ/СНІД показали від’ємний результат. Індекс маси тіла виміряли 26 людей – у семи – виявлено надмірну вагу, шести – ожиріння 1 ступеня, восьми – ожиріння II ступеня, двої – ожиріння III ступеня.
Коментарі
Теги: «Територія здоров’я», обстеження
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up