Новини

На церковному подвір’ї збирали кошти для підтримки дітей з онкозахворюванням

Володимирська, Громади, Лайфстайл, Новини
171 переглядів

У неділю у Володимирі на подвір’ї храму Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії відбувся благодійний захід на підтримку дітей з онкологією та іншими важкими захворюваннями. Його організували й провели волонтери благодійного фонду «З Богом у серці» спільно з церковною родиною, настоятелем отцем Євгеном Рябцем і отцем Тарасом Чехом.

Це уже другий такий захід у Володимирі. Торік він відбувся за ініціативою однієї із парафіянок храму Вікторії Левчук, яка є волонтеркою цього благодійного фонду із Луцька, що на теренах усієї України опікується дітьми з онкологічними захворюваннями й підтримує їх у боротьбі з недугою.

Як і минулого року, до проведення ярмарку долучилися кондитери, а також творчі люди, які виготовляють прикраси, декор, свічки, керамічні вироби. Це і володимирські майстрині й інші, які з різних куточків України надсилали свою унікальну і красиву продукцію, щоб допомогти дітям. Відбулися на храмовому подвір’ї й розваги та забави для найменших відвідувачів ярмарку. Шоу фокусів підготував Максим Павловський, а аквагрим – Влада Левчук.

 

Загалом вдалося зібрати 58 тисяч 479 гривень для дітей, які ведуть боротьбу за життя. Долучитися до допомоги можна дистанційно, перерахувавши кошти на  картку️  4246001002244295.

Коментарі
Теги: допомога дітям, З богом у серці, ярмарок
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up