Новини

На відкритті нового спортивного майданчика

Архів
12 переглядів

  Тиждень тому на  вулиці  Поліської  Січі відкрили спортивний сучасний майданчик зі штучним покриття. Профінансувати роботи вдалося за рахунок державної субвенції у розмірі 350 тисяч гривень, яка надійшла за сприяння нардепа Ігоря Гузя.

Він зі своїми помічниками, а також міський голова Петро Саганюк зі своїм першим заступником Ярославом Матвійчуком, секретарем міської ради Олегом Свідерським приїхали  на відкриття спортивного простору, яке  було лаконічним. Мер наголосив, що цього року сподіваються ще  на один чи два аналогічні об’єкти у місті. Одним із можливих місць їх розташування може стати двори на вулиці Луцька у 101,103.  Нардеп підтримав  це та додав, що спортивний простір має бути у кожному мікрорайоні міста.

Після офіційного відкриття на майданчику відбувся перший футбольний турнір. Хоч  і раніше місцеві діти активно проводили  тут час, поки  до  відкриття  чекали сприятливої погоди.

Принагідно нардеп провів зустріч із мешканцями військового містечка і  прозвітував про роботу у  парламенті та окрузі, а також відповів на запитання щодо благоустрою у Володимирі-Волинському та розвитку тут спорту.

“Ми всі разом повинні зрозуміти, що який би не прийшов завтра Президент, якщо ми тут не  виявлятимемо ініціативи, не матимемо бажання щось робити, ніяких суттєвих змін не буде. Я намагаюся, де можу, підтримувати розвиток спорту, щоб діти мали реальну альтернативу алкоголю, нікотину чи наркотикам”, – розповів Ігор Гузь.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up