Новини

На військовий облік можна стати за кордоном

Лайфстайл, Новини
104 переглядів

Уряд дозволив українцям за кордоном ставати на військовий облік через закордонні дипломатичні установи України, а територіальним центрам комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) – надавати поліції інформацію про адміністративні правопорушення призовників, військовозобов’язаних та резервістів в електронному вигляді. Про це йдеться у повідомленні Міністерства оборони.

Нововведення, зокрема, стосуються можливості постановки на військовий облік через закордонні дипломатичні установи України для осіб, які перебувають не в Україні понад три місяці. Відтепер призовники, військовозобов’язані та резервісти зможуть ставати на облік без особистої присутності у районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

Крім того, із переліку документів, що підтверджують право на відстрочку від призову для українців за кордоном, виключено вимогу про подання висновку лікарсько-консультативної комісії про потребу в постійному догляді для осіб з інвалідністю ІІ групи, що згідно з повідомленням, дозволить уникнути зайвої бюрократії та спростити процедуру.

Міноборони раніше повідомляло, що юнаки, яким виповнилося 17 років і які перебувають за кордоном, мають приїхати в Україну для постановки на військовий облік, навіть якщо вони навчаються у зарубіжних вишах чи давно живуть за кордоном.

Коментарі
Теги: військовий облік, закордон
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up