На головну Новини На Володимирщину приїде «Ukraїner»

На Володимирщину приїде «Ukraїner»

89

Унікальний медіа-проект «Ukraїner»,  який розповідає  пізнавальні історії у текстовому та відео-форматі про найвіддаленіші цікаві куточки України, унікальних людей та мистецтво краю, оголосив про підготовку експедиції Волинню. У її рамках журналісти, фотографи та відеографи завітають, зокрема, і на Володимирщину.

«За тиждень ми стартуємо з новою експедицією на Волинь. Нас, як і раніше, цікавлять місцеві люди та їхні заняття, цікавить перетворення міських та сільських просторів. Ми захоплюємося тими, хто створює щось нове або відновлює забуте. Познайомте нас із такими людьми, запросіть нас до себе! Ми з радістю приїдемо, хоч і дуже обмежені у часі», – йдеться на офіційній сторінці проекту. Усіх, хто хоче поділитися з медійниками контактами цікавих людей, розповісти про незвичайні місця, запрошують заповнити онлайн-анкетуhttps://goo.gl/forms/KBQ33bsxQRhqTFBv2 .

- реклама -

Перша тривала експедиція «Ukraїner»почалася у липні 2016-го року і триватиме до кінця 2018-го, охопить усі 16 історичних земель України — від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії. З матеріалами, створеними командою проекту у попередніх експедиціях, можна познайомитися на офіційному сайті http://ukrainer.net або на Ютуб-каналі.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

шість + 10 =