На головну Новини На Волині хочуть встановити особливий режим пересування у вихідні. Що це означає?

На Волині хочуть встановити особливий режим пересування у вихідні. Що це означає?

560

Починаючи з 11 квітня, у вихідні дні в області вводиться режим максимального обмеження пересування. Зокрема, з 13.00 суботи до 06.00 год. понеділка волинян просять не виходити з дому та придбати необхідні продукти та ліки заздалегідь, повідомляє офіційний сайт Волинської ОДА.

Додаткові обмежувальні заходи прийняли, враховуючи епідемічну ситуацію, яка складається в регіоні, на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулась під керівництвом голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка 09 квітня 2020-го року.

- реклама -

«Сподіваюся, що волиняни із розумінням поставляться до вимушених дій, які вводяться в області, аби унеможливити швидке розповсюдження та масове захворювання коронавірусною інфекцією. Завдяки нашим спільним діям ситуація в області контрольована. Якщо населення продовжуватиме дотримуватися рекомендацій, то з карантину можемо вийти в травні, а не у вересні, як прогнозують», – наголосив голова облдержадміністрації.

У ЗМІ та соцмережих зробили логічне припущення, що такі обмеження означатимуть припинення роботи магазинів, зокрема продуктових та аптек. Однак в ОДА це припущення спростували.

Ймовірно, йдеться про те, щоб у період великих релігійних свят спонукати волинян дотримуватися карантинних обмежень – не ходити в гості, не відвідувати масові релігійні заходи тощо.

Наразі чиновники і юристи вивчають юридичні підстави запропонованих обласною владою обмежень. Передбачається, що продуктові магазини та аптеки працюватимуть у звичному режимі. У Володимир-Волинській міській раді пообіцяли до кінця дня надати детальніші роз’яснення.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

три × 2 =