Новини
Сьогодні
19.06.2024
18.06.2024

На Волині іспит з водіння здаватимуть лише у двох сервісних центрах

Комунальна сфера
362 переглядів

З 1 грудня на Волині залишаються два сервісних центри МВС, у яких відбуватиметься екзаменаційна діяльність. Це стосується центрів у Струмівці та Ковелі.

Про це інформує  РСЦ ГСЦ МВС у Волинській області.

Метою таких змін є забезпечення прозорих умов для кандидатів у водії, запровадження сучасних систем відео та аудіо фіксації усіх процесів під час складання іспитів та створення зручної системи попереднього запису на іспити.

«Нагадаю, що завдяки функціоналу Е-запис на сайті Головного сервісного центру МВС можна записатися як на складання теоретичного іспиту та спланувати свій візит на 2 тижні вперед , так і на практичний іспит . Запис на цю послугу можливий на 3 тижні вперед, що скорочує кількість візитів до сервісного центру МВС для отримання цієї послуги.
Також, ми збільшили кількість робочих місць, відповідно буде збільшено кількість талонів.
Автопарк сервісних центрів МВС для складання іспитів зазнає переоснащення і частина транспортних засобів переміщується з одних населених пунктів до інших. Тому нині маємо 6 транспортних засобів категорії В у наших двох центрах», — зазначив Олександр Семчишин (начальник РСЦ ГСЦ МВС у Волинській області).

Заступник начальника ГСЦ МВС з питань впровадження цифрових інновацій Дмитро Сірак розповів про технічні зміни, які впровадили в екзаменаційних хабах.

«Посилюємо технічні умови в екзаменаційних класах. Додатково обладнали їх відеокамерами, які фіксуватимуть звук. А завдяки додатковій відеофіксації виключається будь-яке ймовірне втручання в іспити. Такий контроль і нагляд за процесами дасть кандидатам у водії більше інструментів для оскарження результатів іспиту за потреби», — додав Дмитро Сірак.

В інших сервісних центрах МВС нашої області, а саме – в Нововолинську та Камінь Каширську громадяни й надалі отримуватимуть такі послуги, як:

— реєстрація та перереєстрація транспортних засобів,

— видача та обмін посвідчення водія,

— вибракування транспортного засобу,

— отримання міжнародного посвідчення водія.

Проте теоретичні та практичні іспити прийматимуться виключно в тих підрозділах, в яких розпочався пілотний проєкт, тобто сервісний центр МВС № 0741у с.Струмівка та сервісний центр МВС № 0742, що знаходиться в Ковелі.

Коментарі
Теги: іспит, сервісний центр
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up