Новини

На Волині презентували правничу енциклопедію «WikiLegalAid»

Архів
6 переглядів

   Кожна людина, маючи лише доступ до Інтернету, зможе отримати правову консультацію через довідково-інформаційну платформу WikiLegalAid. Інформаційний ресурс WikiLegalAid за адресою wiki.legalaid.gov.ua презентували 13 грудня в Україні і, зокрема, на Волині зокрема.

– Довідково-інформаційна платформа правових консультацій «WikiLegalAid» містить більше 1400 консультацій з найактуальніших питань, з якими звертаються клієнти за правовою допомогою. Тут можна побачити не лише посилання на нормативні акти та судові рішення, а й зразки процесуальних документів, – підкреслила директор Регіонального центу з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Наталія Смолярчук.

Як зазначила начальник Маневицького бюро правової допомоги Наталія Зоря, у базі правових консультацій інформація постійно оновлюється з урахуванням змін законодавства та судової практики. Цією базою можуть користуватись як юристи-практики, студенти-правники, правозахисники, так і пересічні громадяни. Консультації подані у доступній та зрозумілій формі.

Доступ до всіх правових консультацій бази  – безплатний. Головна сторінка WikiLegalAid оновлена, стала більш зручною для користувачів. Для отримання інформації треба ввести у вікні пошуку на головній сторінці слово або його корінь. На екрані з’явиться перелік консультацій, що містяться в базі. Знайти необхідну інформацію можна також через структуру категорій WikiLegalAid за галузями права.

На презентації WikiLegalAid були присутні партнери Регіонального центру з надання БВПД у Волинській області – представники Головного територіального управління юстиції у Волинській області, Національної поліції України, студенти-правники, а також громадськість краю.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up