Новини

На Волині розпочалась реєстрація на вчительську сертифікацію

Новини, Освіта
209 переглядів

Із 15 січня стартувала реєстрація вчителів для участі у сертифікації педагогічних працівників. Це перший етап тестування фахових знань і вмінь педагогів, який триватиме до 25 січня.

Квота Волинської області за визначеними категоріями становить 169 педагогів,  зокрема: вчителів початкових класів – 58; вчителів математики – 44; вчителів української мови і літератури – 44; вчителів навчальних предметів (інтегрованих курсів) громадянської та історичної освітньої галузі та/або освітньої галузі «Суспільствознавство» (всесвітньої Історії, вступу до історії України та громадянської освіти, громадянської освіти, історії України, основ правознавства, курсів «Досліджуємо історію і суспільство», «Історія: Україна і світ», «Україна і світ: вступ до історії та громадянської освіти») – 23 особи.

Детальніше за посиланням (https://zno.testportal.com.ua/teachers/registration).

Крім того, на базі відділу зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти організовано реєстраційно-консультаційний пункт для вчителів Волинської області, які бажають взяти участь у сертифікації.

До слова, учителі, які успішно пройдуть сертифікацію, отримуватимуть доплату в розмірі 20% до посадового окладу упродовж трьох років.

Коментарі
Теги: вчительська сертифікація, тестування
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up