На головну Новини На вулиці міста повернулися маршрутки і возитимуть пільговиків (РОЗКЛАД)

На вулиці міста повернулися маршрутки і возитимуть пільговиків (РОЗКЛАД)

179

Громадський транспорт у місті відновив роботу 2 червня за одинадцятьма маршрутами. Пасажирів перевозять 11 із 19 маршруток.

Так на маршрут виїхали шість автобусів приватних перевізників Михайла Тищука (три “10”, одна “21”, одна “14”, одна “16а”), Ігоря Павловського (одна “15”), Володимира Ляшука (одна “13”), Василя Собчука (одна “8”), Андрія Горуна (дві “4”). Перевезеннями охоплені усі маршрути, зараз відбувається «накатка» – і водії, й пасажири звикають до нових умов.

- реклама -

Пасажирські перевезення дозволені за умови обов’язкового дотримання  вимог, прописаних у постанові Головного державного санітарного лікаря України щодо організації протиепідемічних заходів при наданні пасажирам послуг громадського транспорту в умовах карантину. Зокрема:

  • дозволено брати пасажирів лише на «сидячі» місця і тільки за наявності захисної маски чи респіратора;
  • між водієм та пасажиром повинна зберігатися відстань не менше метра або ж кабіна водія має бути ізольована від салону;
  • водій  також повинен бути в респіраторі або медичній масці та перед виходом на маршрут пройти температурний скринінг;
  • перед кожним рейсом у салоні має здійснюватися вологе прибирання із застосуванням миючих та деззасобів, у тому числі місць контакту рук пасажирів (поручні, сидіння).

Громадян просять дотримуватися маскового режиму та санітарної відстані не менше 1,5 метра не лише в маршрутках, а й на зупинках. Це контролює управління ЖКГ та поліція. Наразі порушень не було зафіксовано: і пасажири, й водії з розумінням ставляться до вимог.

   – Щодо пільговиків, то можу заспокоїти: пільгові маршрути як були, так і будуть, – каже перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук. – Зокрема, плануємо з п’ятниці відновити пільгові рейси на дачні кооперативи «Марс» та «Сонячний». Розуміємо, що для багатьох людей це дуже важливо – там городи, садки, які вимагають догляду. А для мешканців багатоповерхівок дача – це у теперішніх умовах чи не єдина можливість спокійно подихати свіжим повітрям.

Водночас, каже Ярослав Матвійчук, проситимуть пільговиків-дачників спланувати свої поїздки так, аби вибиралися на дачі раз-двічі на тиждень, а не щодня. «Кількість рейсів буде та сама, але кількість пасажирів у транспорті обмежена. Тому це потрібно, аби більшість охочих змогли скористатися транспортом», – пояснює він.

Графік пільгових маршрутів

№10 АТП Вантажне – Масив «Сонячний»:
– від АТП Вантажне – 6:10 год., 11:30год., 18:30год.;
– від Масиву «Сонячного» – 6:50 год., 12:05 год., 19:15 год.
№14 вул. П. Січі – Цукровий завод:
– з вул. П.Січі: 17:10, год.;
– з Цукрового заводу: 17:37 год.
№14а Цукровий завод – вул. П.Січі:
– з Цукрового заводу: 10:00 год.;
– з П.Січі 10:25 год.
№21 вул. П.Січі – оз. Лісне:
– з П.Січі: 9:57 год., 13:25 год.;
– від оз. Лісного: 10:25 год., 13:50 год.
№10 Центр (від магазину Салют)- Масив Марс:
– Центр (від маг. Салют): 6:30 год., 14:00 год., 18:53год.;
– З Масиву «Марс» : 6:50 год., 14:20 год., 19:25 год.
Перевезення пільгових категорій громадян здійснюється за наявності відповідного посвідчення.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

16 + 12 =