Новини

На виставці у Цвіккау

Архів
7 переглядів

Уже не вперше Володимир-Волинський взяв участь у туристичній виставці-ярмарку у німецькому місті-побратимі Цвіккау. Продукцію місцевих майстрів представляла делегація у складі начальника відділу культури й туризму Романа Віслобокова, начальниці відділу проектної діяльності та міжнародного співробітництва Люби Саць, депутатів Віри Сєргєєвої та Сергія Радкевича.

Щорічна виставка у Цвіккау збирає турфірми і представників туристичних об’єктів з кількох європейських країн. Цього року тут можна було ознайомитися з туристичними привабами різних міст Німеччини, Швейцарії, Італії, Чехії. Володимирчани представляли Україну як місто-партнер, і хоч не могли запропонувати конкретні туристичні маршрути, зате колоритним вбранням у народному стилі й ексклюзивними виробами місцевих майстрів привертали увагу відвідувачів. Були тут «Вишиванки княжого граду» Мар’яни Олещук та Олени Бабійчук, вишукані прикраси й одяг від Світлани Літвінчук, ювелірні шедеври Анатолія Бойка та багато інших.

– Враження залишилися лише позитивні, – ділиться Віра Сєргєєва. – Хоч ми працювали на стенді щодня, з 10 ранку до 18.00, та завдяки тому, що підміняли одне одного, змогли і виставку оглянути. А подивитися було на що! Цікаві туристичні об’єкти, привабливі маршрути, дегустації еко-продуктів… З’ясувалося, що навіть якщо і не знаєш мови, та при бажанні можна порозумітися з усіма. Ми вивчили кілька фраз німецькою, аби розповісти, що ми представляємо Володимир-Волинський, Україну – й іноземців це справді зацікавлювало.

Члени делегації наводили контакти з іншими учасниками виставки, обмінювалися невеличкими сувенірами. Між іншим, до пакетів з подарунками, який володимирчани підготували для німців, увійшли і ляльки-мотанки, виготовлені Вірою Сєргєєвою. Участю у ярмарку делегати не обмежувалися – так, Любов Саць напрацьовувала з німецькою стороною контакти й домовленості щодо написання спільних проектів.

Поїздка у Цвіккау завершилася захопливою екскурсією на завод Wolksvagen, де наші земляки побачили весь процес виготовлення автомобілів – від закладання листків заліза до готових автівок.

Віталіна МАКАРИК.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up