Новини

На виїзному прийомі у Маркоставі, Бубніві, Русніві та Черничах

Архів
17 переглядів

Першу робочу зустріч у 2018 році з жителями району голова  РДА Наталія Василець провела вчора на території Зимнівської сільської ради у селах  села Маркостав, Бубнів, Руснів та Черничі.  Разом з нею у виїзному прийомі взяли участь заступник голови районної ради Алла Мельник, голова Зимнівської сільради В’ячеслав Католик та староста  цих сіл Анатолій Матвіюк.

У Маркоставі дителі села  порушили питання незадовільного стану дороги, відсутності вуличного освітлення, а також просили посприяти у ремонті місцевого ФАПу. В’ячеслав Католик зобов’язався уже незабаром забезпечити місцевий медпункт обігрівачем та встановити два металопластикові вікна, а ще розробити проект освітлення цього населеного пункту.

Чимало жителів прийшло на зустріч із головою адміністрації й у селі Руснів. Запитували, коли завершать процес освітлення вулиць і чому безплатно не харчують дітей початкової школи. А також просили дати роз’яснення щодо  нарахування пенсій, виділення земельних ділянок учасникам АТО  та пільг інвалідам дитинства. Бідкаються місцеві жителі   й з приводу відсутності листоноші, яка б вчасно приносила їм пенсію та газети.

У Черчичах вакантна посада завідувача місцевим ФАПом. Отож і звернулися за допомогою до представників влади.

Керівники району відвідали і установи соціальної сфери. Зокрема, у селі Бубнів оглянула шкільну котельню, куди нещодавно придбано два нові котли за кошти субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up