На головну Новини На ювілейній «Княжні Володимира» поставлять м’юзкл

На ювілейній «Княжні Володимира» поставлять м’юзкл

127

Збір анкет охочих взяти участь у ювілейному, 20-му конкурсі «Княжна Володимира» завершився 7 січня. Тепер з-поміж претенденток оберуть до десятка дівчат, які вийдуть на сцену позмагатися за корону і звання Княжни.

Кількома днями раніше організатори конкурсу – начальник відділу управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому В’ячеслав Петрук та співзасновниці НГО «CreativeStudio» Олена Омелюх та Анастасія Азанова в інтерв’ю інтернет-виданню «БУГ» розкрили кілька секретів майбутнього дійства.

- реклама -

Вторік конкурс поставив доволі високу планку за рівнем організації й отримав чудові відгуки як від учасниць та членів журі, так і від глядачів. Організатори ювілейної «Княжни» обіцяють створити шоу не нижчого рівня, ніж минулорічне, і вивести на сцену переможниць попередніх років. Щодо конкурсів, то мають цікаві ідеї стильно і нестандартно їх поєднати. «У наших планах – м’юзикл, який стане таким собі «компромісом» між танцювальним та ораторським конкурсами. Такого на сцені «Княжни» ще не було, і, сподіваємося, нам усе вдасться», – зізналися Олена й Анастасія.

«Княжна Володимира» – це не стандартний «конкурс краси», наголосив В’ячеслав Петрук, а радше майданчик, який допомагає відшукати і розкрити нових молодіжних лідерок, дівчат, гідних стати прикладом для наслідування і брати активну участь у житті міста. Тому вже на етапі відбору звертатимуть увагу на всі деталі – як заповнені анкети, як спілкуються учасниці тощо. «Крім вроди і доглянутості, в сучасному житті надзвичайно важливі такі речі, як вихованість, освіченість, манери. І їх ми будемо враховувати», – зауважила Анастасія.

Підготовка учасниць триватиме два місяці. Окрім репетицій дефіле та постановки танцю, на них чекає чимало майстер-класів і зустрічей з експертами, які допоможуть їм якнайкраще презентувати себе на сцені. Цей досвід і знання стануть їм в пригоді і після «Княжни».

А помилуватися феєричним шоу ювілейної «Княжни Володимира» володимирчани традиційно зможуть 8 березня у районному будинку культури.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

18 − 2 =