Новини

На з’їзді “Самопомочі”

Архів
31 переглядів

На XI з’їзді партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ” делегатами від міста були депутати обласної ради Костянтин Зінкевич (голова міської організації) та Олексій Панасюк, голова фракції у міській раді Віра Сєргєєва.
У роботі з’їзду брали участь лідери партії Андрій Садовий, Олег Лаврик, народні депутати Олег Березюк, Оксана Сироїд, Єгор Соболєв, Семен Семенченко, Андрій Журжій, депутати місцевих рад та представники організації з усіх куточків України.
Оригінальною була форма перших доповідей – у формі інтерв’ю відомих журналістів та політиків. У інтерактивному режимі з власних гаджетів питання могли поставити всі присутні в залі. Цікавими стали як виступи, так і кулуарні розмови з представниками осередків з інших регіонів.
На з’їзді ухвалили резолюцію , в якій зокрема зазначено “усвідомлюючи, що Україна стоїть перед загрозою колонізації з боку Росії не лише через збройну агресію, але також через економічну залежність від Росії та торгівлю з окупованими Росією територіями; відсутність як на міжнародному, так і на національному рівнях визнання окупації Росією території України…; незрілі державні інститути, уражені корупцією і політичним впливом держави-окупанта; знищення фінансової децентралізації.., «Самопоміч» вважає, що єдиний шлях для збереження української державності – це опір колонізації.
У зв’язку з цим, «Самопоміч» вимагає від Верховної Ради, Президента та Кабінету Міністрів України: прийняти закон про тимчасово окуповану територію України, який має гарантувати припинення торгівлі з окупованими територіями, захист професійної гідності українських військових та їх обов’язку захищати народ і Конституцію, збереження інституційної держави і конституційного ладу; відмовитися від тоталітарної практики руйнування місцевого самоврядування, повернути і розвивати фінансову спроможність українських громад; запобігти подальшому відтворенню політичної корупції, гарантувати відповідальність за політичну корупцію та незаконне збагачення, зокрема шляхом ухвалення нових законів про вибори до Верховної Ради України на пропорційній основі з відкритими списками, про антикорупційний суд, встановлення вимоги пояснення майна для кожного кандидата в народні депутати та кандидатів в президенти.
«Самопоміч» також звертає увагу міжнародних партнерів на те, що визнання російської окупації, фактична та юридична блокада торгівлі з окупованими територіями, посилення українських громад та невідворотність покарання за корупцію є запорукою збереження української державності.

Віра СЄРГЄЄВА,
голова фракції “Об’єднання “САМОПОМІЧ” у міській раді.

Коментарі
Теги: "Самопоміч", Віра Сєргєєва, з'їзд партії, Костянтин Зінкевич, Олексій Панасюк, політика
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up