Новини

На засіданні групи «Прозорість та підзвітність» в ОВА заслухали представника Володимирської громади

Новини
186 переглядів

В обласній військовій адміністрації відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність» під головуванням очільника ОВА Юрія Погуляйка за участі громадськості Волині.

На порядку денному  було питання  проведення у 2023 році та заплановані у 2024 році публічні закупівлі Володимирською міською радою. Зокрема, обговорили з керівництвом міськради окремі питання використання бюджетних коштів.

Секретар Володимирської міської ради Іван Юхимюк розповів, що у минулому році бюджет громади становив 1,010  мільярда гривень, з яких 309 мільйонів спрямовані військовим. Нині у пріоритеті – розбудова реабілітаційного центру, на який запланували 120 мільйонів гривень. Окрім того, відзначив, що попри відсутність військового ПДФО будуть намагатися допомагати у відповідь на запити, які надходитимуть від військових частин. Інших капітальних видатків не передбачали.

Також представник мерії Володимира відповів на запитання щодо проєктно-кошторисної документації на реконструкцію площі Героїв. Іван Юхимюк запевнив, що на час воєнного стану не йдеться про початок робіт. Це просто плани на майбутнє.

«Якщо у громадськості є ще питання – звертайтеся, будемо відповідати. Важливо теж почути ваші думки, а також заслухати представників громад області», – сказав очільник області.

При Волинській ОВА діє електронна адреса, куди громадськість може надіслати запит на перевірку того чи іншого тендеру: Audyt@audyt.voladm.gov.ua.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up