На головну Новини На засіданні комісії ТЕБ та НС вирішили запустити громадський транспорт

На засіданні комісії ТЕБ та НС вирішили запустити громадський транспорт

180

На позачерговому засіданні міської комісії з ТЕБ та НС міський голова Петро Саганюк зауважив, що суттєвого покращення епідеміологічної ситуації у місті не спостерігається. З початку пандемії, повідомила директора КП “Цпмд” Катерина Чубок, станом на 22 червня зафіксовано 192 підтверджених випадки захворювання на Covid-19, з них 107 у місті, 85 у районі. Зараз хворими залишаються 52 жителя міста та 22 району, восьмеро перебувають на стаціонарному лікуванні в Нововолинській лікарні, двоє – у Володимир-Волинському ТМО, ще 64 – на самоізоляції вдома.

Також у терапевтичному відділенні ТМО є 16 пацієнтів з підозрами на коронавірус, повідомила головна лікарка медичної установи Тетяна Ващук.

- реклама -

Станом на 22 червня у місті курсує лише відомчий транспорт, з допомогою якого підприємства організовують доїзд своїх працівників на роботу. Але уже з 23 червня, з огляду на зверення перевізників та жителів міста, начальник управління ЖКГ та інфраструктури Віктор Фіщук запропонував у  Володимирі відновити пасажирські перевезення з дотриманням карантинних обмежень – лише “сидячі” місця, масковий режим і регулярна дезінфікація. Міська комісія ТЕБ та НС підтримала таке рішення.

Детальніше про засідання комісії читайте у найближчому номері газети “Слово правди”.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотири × 5 =