Новини

На засіданні правління Асоціації міст України

Архів
4 переглядів

У засіданні правління Асоціації міст України у місті Києві у понеділок узяв  участь секретар міської ради, заступник міського голови Олег Свідерський. На порядок денний було винесено питання розподілу додаткової дотації, сплати податку на доходи фізичних осіб за фактичним місцезнаходженням підприємств, установ, організацій, фінансування закладів професійно-технічної освіти та інші проблеми самоврядування.

Членами правління обговорено проблему у сфері ЖКГ, адже відповідно до законодавства, пільги на оплату житлово-комунальних послуг та житлові субсидії надаються за рахунок субвенції з державного місцевим бюджетам. Субвенція має перераховуватися щомісячно. Але впродовж 2017-2018 років це робилось несвоєчасно, що  призвело  зростання боргів підприємств, які надають комунальні послуги населенню. Така проблема  є гострою і у Володимирі-Волинському.

А ще обурило членів правління АМУ рішення уряду про заборону розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на депозитах. Правління  цієї асоціації звернулося до Кабміну з вимогою скасувати рішення уряду від 23 січня 2019 року «Про внесення змін до порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках». До слова, до міського бюджету Володимира-Волинського від розміщення коштів на депозитах у 2018 році додатково надійшло 1,4 мільйона гривень.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up