Новини

На засіданні Ради коледжів Волині дискутували про фінансування і ДПА

Архів
12 переглядів

Нещодавно наш педагогічний коледж гостинно приймав перше (цього навчального року) засідання Ради директорів коледжів Волині. Окрім керівників двадцяти ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, що працюють на території області. У нім також взяли участь начальник управління освіти, науки та молоді ОДА Людмила Плахотна та головний економіст обласного управління освіти Олена Марчук.

Головним предметом обговорення був новоприйнятий Закон України «Про освіту» і перспективи діяльності навчальних закладів, що ведуть підготовку «молодших спеціалістів».  Також обговорювалися проблеми проведення державної підсумкової атестації з української мови у формі ЗНО для цьогорічних другокурсників, які вступили до коледжів на основі базової загальної середньої освіти.

Жваву полеміку викликало питання щодо переведення з 1 січня 2018 року усіх коледжів, що фінансуються з державного бюджету, на обласне фінансування.  Також було зазначено, що найбільший внесок у захист прав працівників коледжів у законодавчому аспекті зробила громадська організація «Всеукраїнська Асоціація працівників вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації», до якої й було закликано вступати трудові колективи коледжів Волині. Про це повідомляє сайт коледжу.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up