Новини
Сьогодні

На зустрічі старшокласників з науковцями

Новини
343 переглядів

Старшокласники громади у культурно-мистецькому центру  зустрілися з науковцями ВНУ ім. Л. Українки на чолі з ректором Анатолієм Цьосем.

Доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор Анатолій Цьось акцентував увагу на важливості очної освіти, дуального навчання, можливості отримати диплом європейського зразка. Форма відкритого спілкування сприяла атмосфері довіри і зацікавленості.  Директор навчально-наукового інституту неперервної освіти кандидат педагогічних наук, відповідальний секретар приймальної комісії ВНУ Олег Дикий розповів про особливості нинішньої вступної компанії. Декан факультету педагогічної освіти та соціальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Володимир Антонюк представив панораму  вибору факультету і спеціальності для  навчання.

Особливо тепло сприймали присутні  виступи наших землячок: Ірини Левчук – кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри історії та культури української мови, заступника декана з інноваційно-промоційної роботи факультету філології та журналістики і Наталії Хомюк (Білоус) – докторка економічних наук, завідувачки кафедри менеджменту. Науковиці зацікавили майбутніх абітурієнтів участю у різних інтелектуальних  конкурсах, цікавим і наповненим життям студентів вузу.

Кандидатка економічних наук, доцентка кафедри обліку і оподаткування, заступниця декана з рекрутації та роботи з випускниками факультету економіки та управління Алла Фатенок-Ткачук подала інформацію про умови участі старшокласників у проєкті «Зробимо Волинь кращою».

Завжди присутня глибока внутрішня складова представників вишу отримала нове життя у вмілому відкритому, наповненому яскравим емоційним забарвленням, спілкуванні з великою аудиторією майбутніх абітурієнтів.

У підсумку зустрічі було висловлене сподівання, що для багатьох випускників Лесин університет стане альма-матір’ю у майбутньому.  Про це повідомила  консультантка ЦПРПП Мирослава Стольницька.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up