Новини
Сьогодні
20.07.2024

На зустрічі з родинами загиблих і померлих захисників міської громади

Володимирська, Громади
74 переглядів

Володимирський міський голова провів зустріч із рідними загиблих та померлих захисників, під час якої обговорили кілька важливих питань, про що він  повідомив у фейсбуці.

На ній найперше прозвітував про завершення облаштування доріжки бруківкою на алеї Слави, що на Федорівському кладовищі. Там залишилося встановити спеціальні засоби для того, щоб не заїжджав транспорт, а була суто   пішохідна зона.

Поцікавився керівник міста і позицією родин щодо перенесення обеліска Слави з площі Героїв, адже відповідний дозвіл на це з міністерства вже отримали. У результаті обговорення зійшлися на думці, що це зробити варто, але після закінчення війни, адже вартість демонтажу, ексгумації могили та перепоховання останків потягне  чималу суму, яку краще використати на допомогу  воїнам.

Порушили на зустрічі і питання встановлення банерів з портретами Героїв у центрі міста. Якщо раніше більшість родин, які подали таку ідею, підтримували її, то нині частина вважає, що це не часі. Домовились, що проведуть серед них щодо цього додаткове голосування. Міська влада, за словами Ігоря Пальонки, готова реалізувати цей проєкт, оскільки виділені кошти і розроблений ескіз.

Коментарі
Теги: "Володимир, Родини загиблих
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up