Новини

“Наближаю перемогу, як можу”: Сергій Шишкін презентував пісню про короля Данила

Архів
24 переглядів

Володимирський музикант, заслужений діяч мистецтва Сергій Шишкін у перший день квітня презентував на ютубі нову пісню, присвячену Данилу Галицькому, королю Руси.

“У 2021 році був ювілей у мого земляка: Данилу Романовичу, королю Руси, виповнилося 820 років. Через фейсьук набрів на постанову уряду, що цей ювілей відзначатиметься в Україні. Я живу в місті Володимирі, де правив цей видатний князь. Для мене це була справа честі – зробити щось на цю тему. Я почав занурюватися у його біографію, щоб відчути, що це була за людина: не тільки князь, який став королем, а й особистість з людськими якостями”, – розповів музикант історію створення пісні.

“Данило – король Руси. Велике бачиться на відстані”, – з такого епіграфу починається твір. У тексті йдеться про те, як Данило-король рятував від навали чужинців і землю свою, і всю Європу. “Громадянам України залишилось тільки перемагати. Довести справу короля Данила до успішного фіналу, – каже у післямові Сергій Шишкін. – Тепер цілий цивілізований світ нам допомагає і переможе разом з нами”.

День прем’єри 1 квітня маестро обрав не даремно: це також день народження харківського музиканта, а нині активного волонтера Бориса Севастьянова. Тож таким чином Шишкін ривітав колегу і привернув увагу до його волонтерської діяльності та поділився номером картки волонтера, на яку можна перекидати гроші для підтримки захисників Харкова й України.

“Наближаю перемогу, чим можу”, – додав музикант.

Музикант пообіцяв, що коли ми остаточно переможемо, він підготує цей твір з оркестром і виконає перед слухачами наживо.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up