Новини

Надійний захист для цінних речей – індивідуальні сейфи від Ощадбанку

Архів
8 переглядів

АТ “Ощадбанк” першим у Володимирі запровадив індивідуальні сейфи для клієнтів. Такі послуги від минулого четверга надає відділення, що на вулиці Ковельській, 134.

– Намагалися якомога швидше організувати надання такої важливої  і необхідної у різних життєвих ситуаціях послуги, – сказав при відкритті цього сервісу керівник одного звідділень Ощадбанку у місті Олег Козак, – ми вже готові надавати громадянам в оренду такі чарунки. Аби важливі документи, наприклад,  право власності на нерухомість, інші цінні папери чи речі, коштовні прикраси, поки людина  їде у відпустку, відрядження, чи з інших причин не стали здобутком злодіїв, найдоцільніше покласти на зберігання в особистий сейф нашого Банку. Інколи людина вважає найдоцільнішим саме так зберігати  цінності чи кошти, час від часу докладаючи їх у власний банківський сейф, або просто перевіряючи їх наявність  та доступність.

Щоб одержати особисту чарунку, пояснює керуючий відділенням Сергій Новицький, людині потрібно звернутися в банк, зокрема  відділення Ощадбанку на  вул.  Ковельській, 134, з метою укладання договору. Для цього потрібно мінімальний перелік документів : паспорт та довідка про присвоєння індивідуального номеру. Сейф  різного розміру можна орендувати на будь-який термін. За користування плата становить від 14 гривень за день,  залежно від терміну оренди та розміру орендованої чарунки . Кожний клієнт лише сам особисто може відкривати й закривати свою чарунку, ніхто з персоналу при цьому не буває присутнім. Безпеці зберігання цінних речей сприяє й унікальність ключів від індивідуальних сейфів

До речі, розповідаю про це лише зі слів банкірів, оскільки, дотримуючись норматичних документів, вони не мають права допустити у приміщення з індивідуальними сейфами жодного стороннього. Оскільки  ще не винайняла для себе ощадбанківську чарунку, логічно, що не пустили туди й мене.

Запрошуючи до співпраці володимирчан, для кого актуальна нова послуга, Олег Козак наголошує, що вже минули часи, коли люди сприймали Ощадбанк як колишню ощадкасу, яка лише приймала комунальні платежі й виплачувала пенсії. Банк змінився не лише зовні, як зокрема і відділення на Ковельській 134, де після ремонту усе стало кардинально іншим.  Тут тепер раціонально розпланований і оформлений інтер’єр  з прозорим кабінетом керуючого, зручні касові вікна, три окремі робочі місця для економістів, котрі займаються оформленням карток та  депозитів, хол-мененджер допомагає клієнтам здійснювати оплату в інформаційно-платіжних терміналах, знімати кошти в банкоматі та є фактично адміністратором залу.

«Не збираємося зупинятися на досягнутому, Ощадбанк – це банк, що постійно розвивається, змінюється та вдосконалюється, намагаючись якісно та повністю задовільнити усі фінансові потреби клієнтів », – констатує Олег Козак.

Саме через це і слоганом банку є вислів  «МІй банк. Моя країна»»

 Ірина  НАДЮКОВА.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up