На головну Новини «Надзвичайники» допомагають протидіяти поширенню коронавірусу

«Надзвичайники» допомагають протидіяти поширенню коронавірусу

47

Співробітники міськрайонного відділу управління ДСНС України у Волинській області беруть активну участь у міських заходах, спрямованих на протидію поширенню коронавірусу, допомагаючи таким чином іншим службам.

Починаючи з 21 березня, центральними вулицями міста щодня курсує автомобіль з гучномовцем, який нагадує населенню прості правила безпеки для запобігання поширенню коронавірусної інфекції та дотримання умов карантину.

- реклама -

«Служба порятунку звертається до вас із проханням дотримуватись заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас не виходити на вулицю без нагальної потреби, не відвідувати місця скупчення людей, під час перебування на вулиці одягати захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше, ніж 2 метри та дотримуватись заходів особистої гігієни. Подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю. Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширення коронавірусної інфекції! Пам’ятайте: відовідальність — рятує життя!», – такий текст лунає із гучномовця.

Окрім цього, «надзвичайники» допомагають Держпродслужбі та управляючій компанії проводити дезінфекцію багатоквартирних житлових будинків та інших приміщень. Як розповів начальник міськрайонного відділу ДСНС В`ячеслав Процюк, управляюча компанія забезпечила рятувальників спеціальними захисними костюмами та дезінфікучими засобами. Нині розглядається варіант залучення техніки рятувальників для оброблення місць великого скупчення людей.

Тетяна ІЗОТОВА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

12 + 1 =