На головну Новини Нагородили переможців конкурсу «Герої серед нас»

Нагородили переможців конкурсу «Герої серед нас»

75

У міській бібліотеці відбулося свято для дітей – нагородження переможців міського етапу обласного творчого конкурсу «Герої серед  нас», в якому взяли  участь  учні   1- 11 класів.Метою конкурсу  було вшанування  подвигу воїнів АТО, та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Учасники представляли роботи у категоріях слайд- презентації, відео-презентація, публіцистика, проза і поезія. Переможцями стали Дарина Мирончук, учениця 11-А класу НВК «ЗОШ №3-ліцей», за роботу «Дмитро Колєсніков – учасник війни на Сході України» та Микола Бондарук (на знімку), учень 2-А класу «ЗОШ №1», за роботу «Мій хрещений». Завідуюча дитячою бібліотекою Ольга Лівак вручила їм грамоти відділу культури  і  туризму  та подарункові сертифікати на 200 гривень.  Подякою і подарунковим сертифікатом на 100  грн. було відзначено слайд- презентацію «Небесна сотня в вирій полетіла» учениці 8-А класу  ЗОШ №2 Яни Макаренко, решта учасників отримали подяки і солодощі.

- реклама -

Перед  гостями свята   виступили  вихованців зразкової студії «Лодомир» ЦПО  Аліна  Смірнова з піснею «Батькова сорочка» і сестрички Анастасія і  Ангеліна Слісаруки з піснею «Ми хочем миру», художній керівник Галина Володимирівна Тюрікова

Бібліотекарі ознайомилидітей із книжковою виставкою «Герої нашої доби», на якій представлені книги, журнали  про героїв  Небесної сотні і про воїнів АТО, а також фотографії наших земляків, які віддали своє життя заради мирного сьогодення.Член журі,науковий співробітника історичного музею Богдан Янович подякував дітям за хороші роботи і закликав  берегти пам’ять про тих, хто захищає рідну землю.

Тетяна ОСТРОВСЬКА,

провідний бібліотекар міської бібліотеки для дітей.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

один × 5 =