Новини

Нагородили юних інтелектуалам та їхнім наставникам

Лайфстайл, Новини
61 переглядів

В облдержадміністрації привітали юних волинян із завершенням  навчального року та відзначили за першість у всеукраїнських та міжнародних інтелектуальних конкурсах.

12 учнів Волині стали фіналістами міжнародних інтелектуальних конкурсів та здобули 10 золотих і срібну нагороду; 35  – перемогли на всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт, виборовши 56 нагород національного етапу конкурсу «Олімпіада геніїв України»; 9 команд області перемогли на всеукраїнських турнірах юних науковців; 9 слухачів обласної Малої академії наук стали стипендіатами президента України.

Перший заступник голови  ОДА Сергій Мовенко вручив стипендії голови облдержадміністрації призерам конкурсів і олімпіад,  у числі яких були й учні навчальних закладів з нашого району. Зокрема, так відзначені, учениця 9 класу опорного ліцею с. Зимне Соломія Гладкова за друге місце у секції технологій виробництва продукції тваринництва та ветеринарної медицини; учениця 11 класу ліцею імені Олександра Цинкаловського Володимирської міської ради Софія Шипелик за друге місце місце у секції французької мови та франкомовної літератури всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Отримуватимуть такі стипендії і учні Нововолинського наукового ліцею  – десятикласниця Анастасія Боярська, яка здобула «срібло» у секції енергетики та електротехніки всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт, одинадцятикласники Ольга Жабровець – за друге місце у секції психології  та Дмитро Жернов,  – за друге місце у секції секції загальної та неорганічної хімії цього ж конкурсу-захисту.

Також почесні грамоти ОДА отримали наукові керівники юних інтелектуалів, у числі який і  Борис Подзізей, вчитель біології опорного ліцею с. Зимне, керівник секції охорони довкілля та раціонального природокористування Волинської Малої академії наук.

Коментарі
Теги: Переможці всеукраїнських і міжнародних конкурсів, школяр
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up