Новини

Найбільше медалістів – у гімназії

Архів
8 переглядів

 Цього року за особливі досягнення у навчанні медалі отримають 28 випускників міста. 19 із них – золоті, дев’ять – срібні.

Найбільше медалістів у гімназії імені Олександра Цинкаловського — аж одинадцять. З них семеро “золотих” і четверо “срібних”. Шість медалей (з них п’ять “золотих”) отримають випускники ЗОШ № 2. По четверо медалістів у НВК № 3 (три “золотих) та ЗОШ №5 імені Анатолія Кориневського (порівну “золота” і “срібла”). Лише троє медалістів у ЗОШ № 1, і двоє з них отримають “золото”.
Загалом 17 відсотків з усієї кількості випускників міста завершили навчальний рік з результатами високого рівня і підтвердили їх на ЗНО. Їм урочисто вручать медалі у четвер о 15.00 на площі Героїв.

…і в Зимнівській громаді

Серед випускників шкіл на території району одинадцятеро дев’ятикласників отримали свідоцтва про базову середню освіту з відзнакою. Зокрема, двоє у Березовичівській школі, яка нині належить до Війницької ОТГ, один в Устилузькій ОТГ, двоє у Зарічанській та шестеро у Зимнівській об’єднаній громаді.
Серед одинадцятикласників – лише двоє медалістів у навчальних закладах Зимнівської ОТГ. Один випускник здобув “золото”, другий – “срібло”.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up