На головну Новини Найдружніше до дітей місто. Володимир переміг у всеукраїнському конкурсі

Найдружніше до дітей місто. Володимир переміг у всеукраїнському конкурсі

51

Майже рік тому Наталка Лук’янчук з маленьким сином Богданчиком «тестувала» заклади громадського харчування, торгівлі і послуг, які взяли участь у конкурсі «Володимир, дружній до батьків і малюків», щоб визначити переможців. А цього тижня стало відомо, що й наше місто перемогло у Всеукраїнському конкурсі конкурс серед громад-членів АМУ «Міста, дружні до дитини». Проект, втілений Бізнес-центром спільно з підприємцями і бюджетними установами міста, посів перше місце у номінації «Краща практика».

У рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) за підтримки USAID Асоціація місту України провела Всеукраїнський конкурс серед громад-членів АМУ «Міста, дружні до дитини». У номінації «Краща практика дружнього до дитини міста (селища, села)» перше місце отримав проект нашої міської ради «Володимир, дружній до батьків і малюків», керівником якого була директорка Бізнес-центру Оксана Сапіга.

- реклама -

Його визнали найкращим з-поміж 81 проекту, поданого на конкурс. Таким чином Володимир обійшов Бориспіль, Вінницю, Коростень та Славутич, які посіли друге місце. Третьою у номінації стала Солонянська ОТГ.

Нагадаємо, що ініціативу великих міст щодо створення у закладах торгівлі, послуг і громадського харчування комфортних для мам з маленькими дітьми умов Володимир перейняв майже рік тому. В оголошеному міською радою конкурсі взяло участь 16 кафе і ресторанів, магазинів та перукарень. Згодом їхнє починання підтримали бюджетні установи та філія «Ощадбанку».

До слова, власники закладів, де впроваджено принципи дружнього до дітей середовища, цілком задоволені цим починанням. Так, за словами Наталії Шандалко, в магазині «Ажур» дитячий куточок одразу привертає увагу дітей і вони чудово проводять у ньому час, а мами мають змогу спокійно поспілкуватися з продавцями.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

один × чотири =