На головну Новини Найкращий студент Володимира-2018 навчається у педколеджі

Найкращий студент Володимира-2018 навчається у педколеджі

221

   Змагання за титул «Найкращий студент Володимир-Волинського – 2018» відбулося напередодні Дня студента у КМЦ. До участі у конкурсі молодих, кмітливих, допитливих та активних зголосилося четверо студентів – по двоє з педагогічного та агротехнічного коледжів.

Перед початком самого конкурсу, ведучими якого стали Дмитро Тєрьохін та Ярина Лебедь, заступник міського голови, секретар міськради Олег Свідерський вручив відзнаки міської влади третьокурсникам ВПУ Ользі Долюк, Андрію Чуйку та Артему Миглясу, студентам 3 та 4 курсу агротехнічного коледжу Богдану Козловському,  Павлу Кирюші та Ігорю Малянтовичу, третьокурсникам педколеджу Максиму Сорочуку та Тарасу Кравчуку і студентці 4 курсу Вікторії Савчук. Також студентів привітав помічник нардепа Ігоря Гузя Андрій Бокоч.

- реклама -

А далі почалися змагання за титул, у ході яких учасники – четвертокурсник Дмитро Ващук і третьокурсниця Лариса Головенець із педколеджу та четвертокурсники Анджела Потапова і Йонатан Давидюк із агроколеджу – мали показати себе у чотирьох конкурсах. Перший – представлення з використанням мультимедійних технологій, у ході якого журі і глядачі могли ближче познайомитися як із самим учасником, так і з закладом, який він представляє. Далі демонстрували особливі вміння у конкурсі талантів. Кожен учасник підготував номер із викладачем, аби показати, наскільки близькою є дружба студентів із наставниками. І насамкінець було найвеселіше завдання – сценка із студентських буднів. Такий показовий номер, поза рамками конкурсу, підготували і студенти ВПУ.

Журі у складі начальника відділу культури і туризму Романа Віслобокова, начальника управління освіти, молоді та спорту В’ячеслава Петрука, директора КМЦ Наталії Бутенко та співзасновниці ГО «CreativeStudio» Анастасії Азанової прискіпливо оцінювало кожного учасника. А переповнений зал оплесками і підбадьорливими вигуками завзято підтримував конкурсантів.

Зрештою у напруженій, але веселій і цікавій боротьбі перемогу здобув Дмитро Ващук. Хлопець навчається на четвертому курсі спеціальності «Початкова освіта» педколеджу і не вперше приносить рідному закладу перемогу у різних конкурсах.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

4 × три =