На головну Новини Найменший в області штат буде у Володимир-Волинській райдержадміністрації

Найменший в області штат буде у Володимир-Волинській райдержадміністрації

86

Відповідно до нового адміністративно-територіального устрою на Волині минулого року утворили чотири нових райони, які об’єднали колишні 16 районів області та чотири міста обласного значення, а цього року планується скорочення кількості районних держадміністрацій. Граничну чисельність працівників реорганізованих РДА затверджено розпорядженням заступника голови облдержадміністрації.

Найменший штат буде у Володимир-Волинській райдержадміністрації  – тут залишаться 102 посадовці, у той час як у Камінь-Каширській – 120, у Луцькій – 149, а у Ковельській – 189 працівників. Голів новостворених райдержадміністрацій призначатиме президент України за поданням Кабінету Міністрів України.

- реклама -

Крім того, наприкінці минулого року став відомим і рекомендаційний перелік структурних підрозділів районних держадміністрацій, відповідну постанову ухвалив уряд. Отож, серед підрозділів щодо здійснення виконавчої влади у РДА існуватимуть відділи чи управління внутрішнього аудиту, соціального захисту населення, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності центрів надання адмінпослуг, оборонної роботи, цивільного захисту.

Забезпечення взаємодії та здійснення окремих повноважень органів місцевого самоврядування покладатиметься на структури з питань фінансів, забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування, соціально-економічного розвитку території,  зокрема економіки, агропромислового розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, інфраструктури, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, екології. Окремо виділяється архівний відділ та служба у справах дітей. Реформування РДА триватиме кілька місяців.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

шістьнадцять − сім =