Новини

Наймолодшому оваднівчанину автомобіль подарували

Архів
64 переглядів

На День села до Овадного поз’їжджалися люди, які тут народилися, виросли, у кого з  ним пов’язані найдорожчі миті життя.

Свято розпочалось  благословінням настоятеля Свято-Покровського храму   УПЦ КП отця Сергія Місана і вітання голови  громади Сергія Панасевича. Перед будинком культури дітвору чекали ігри, конкурси, підготовані бібліотекарями Ангеліною  Селещук та Галиною  Назарук, атракціони, гірки, батути, фарби- холі. Малечу розважали аніматори, дорослі змагалися у шашки. Гостей вражала виставка виробів умільців, а також школярів із гуртка викладача Оксани Артисюк. Були тут і вишивки світлої пам’яті Світлани та Галини Махонюків. Виставка літератури «Відкрий для себе рідний край» представляла матеріали про село Овадне.

Продовжувалася урочистість у актовій залі. Відразу на веселий лад налаштували публіку баба  Палажка і баба Параска, ролі яких виконували учасниці драмгуртка Вікторія Мякота і Вероніка  Нікітіна. Директор будинку культури Світлана Бакун перемежовувала  оголошення про виступи сільських артистів із нагородженням односельців у 13-ти різних номінаціях.

Хоч іграшковий, але автомобіль, на якому, як трішки підросте, зможе їздити, дістався наймолодшому із восьми новонароджених у цьому році жителів Овадного Володі Махнюку. Привітали і три молодих пари, які недавно одружилися, і дев’ять сімей, які прожили у шлюбі більше 50-років. Вшанували найстарших жителів – 90-річних Марка Герасимюка і Домну Буйвол.

За зразкові обійстя відзначили сім’ї Теряткіних і Корольковасів. Кращими господарями Овадного визнано Олександра Карпюка, Миколу Кузьмича, Григорія Цицюка. Привітали ветеранів вчительської праці Петра Іценка, Тетяну Шоцьку, Григорія Мороза, Василя Калиша, кращих спортсменів – Людвига Балажа та Ігоря Герасимюка. У номінації «золоті руки»  відзначили вишивальниць Світлану Дуду і  Жанну Глущук, а також коровайниць Світлану Журавель і Юлію Фесік, котра провела цього дня для дітей майстер-клас із розписування пряників. А «кращі танцюристи», школярі Дмитро Ліпко, Максим Федорчук і Анастасія Коваль, котрі навчаються у клубі спортивного танцю «Грейс», тут же долучилися до концерту. Не раз виходили на сцену – із піснями та по нагороди – улюблені оваднівські співачки викладач ліцею Людмила Каркушевська й цьогорічна випускниця школи Анна Михалюк. Відзначили  юну солістку, семирічну Христинку Демчук. Не забули привітати  Тетяну Гарбариніну і Валентина Данилюка, які 1 липня зустріли день народження.

Співали фольклорний колектив сусіднього села Сусваль,  свої, місцеві – гурт «Калинонька», тріо «Переливи», дуети – Іван Хвесік і Анатолій Бакун та сестри-школярки Софія і Вікторія Мякоти, вокально-інструментальний ансамбль, дитяча вокальна група будинку культури. Танцями, музичною композицією та піснями про рідний край потішили вихованці сільського дитячого садка.

Гостей пригощали українськими стравами від польової кухні, яка прибула із військової частини. Працівники професійного ліцею влаштували фотозону. Завершилося святкування молодіжною дискотекою.

За фінансову й організаційну підтримку свята оваднівчани дякують нардепам Ігорю Гузю та Ігорю Палиці  і  їхнім фондам «Прибужжя» й «Тільки разом», фермеру Ігорю Антощаку, директорам фірми «Волиньбудплюс»,  держлісмисгоспу, птахофабрики «Епікур» та ліцею Миколі Мунтяну, Володимиру Філюку, Аліні Сич і Василю Ролюку, командиру частини А4308 Сергію Тупику, підприємцям Андрію Яринічу, Андрію Книшу, Галині Голуб, керівникам  СТ та  СГВК «Овадне» Лесі Приступі та Віктору Яринічу, голові ОГТ Сергію Панасевичу і працівникам сільади і будинку культури,бібліотеки, усім учасникам художньої самодіяльності.

Наш кор.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up