На головну Новини Найстарша  і  наймолодша  Надії  Федорівни  у Шистові

Найстарша  і  наймолодша  Надії  Федорівни  у Шистові

166

До Дня села у Шистові завідувачка клубом Галина Оніщук побілила автобусну  зупинку, погрунтувавши її стіни, розмалювала  їх  маками, соняхами, метеликами,  ягідками й зеленими листочками.  

Свято, що відбувалося минулої неділі біля клубу, розпочали учасниці сільського вокального фольклорного гурту «Шистів’янки». Любов Пасальська, Галина Барщевська, Лілія Галушка, Галина Оніщук, Світлана Пасальська виконували пісні «Зеленеє жито»,  «Мамині яблуні», «Моя ти земле калинова» під супровід  своєрідних троїстих музик – баян Володимира Малецького, скрипку студентки педколеджу Оленки Панасюк (котра пізніше співала сольно) і завклубівський бубон. А потім ці ж господині винесли запашний коровай, який розділили між односельчанами.  Співали  на шитівському святі  й зимнівські «Молодички».

- реклама -

Селяни вшанували хвилиною мовчання пам’ять учасників Другої світової війни та полеглого земляка-атовця із сусіднього Горичева Руслана Голяновського. Матерям, чиї сини захищали і зараз відстоюють незалежність Української держави на Сході, вручили подарунки від настоятеля володимирської церкви Віри, Надії, Любові та Софії митрофорного протоієрея Євгена Рябця. Хустини та гарні освячені ікони з вдячністю прийняли  Галина Синчук,  Ніна Ткачук, Галина Барщевська, Віра Ткачук, Надія Лентицька, Євгенія Подзізей та Любов Нина, у котрої аж двоє синів-фронтовиків, при чому,  один із них -Сергій – учасник параду, що відбувся у Києві у День Незалежності. Привітання отримали дві Надії Федорівни – найстарша жителька на прізвище Подзізей та наймолодша – Оніщук. А також  найдосвідченіше подружжя – Єфросинія та Севастьян Пасальські.

Особливі вітання приймала цього дня завідуюча Горичівським ФАПом Галина Оніщук, котра обслуговує і шистівців. Селяни дякували їй за доброзичливість, турботу, терплячість, готовність прийти на допомогу у будь-який час дня і ночі, незважаючи на погоду й обставини.

Святкова фотозона розташувалася біля плоту, під берізками,  поряд з лебедем, що виглядав з очерету по-під імпровізованими скелями з дерев’яних колод. Танцювали тут під музику апаратури Петра Лошенюка із Овадного та пісні його доньки Ганни. А ще смакували запашним кулешем від працівників птахофабрики «Епікур» та юшкою зі свіжої риби.

За спонсорську допомогу в організації свята жителі Шистова дякують народним депутатам Ігорю Гузю й Ігорю Палиці, депутату райради, представнику обласної організації ВО «Батьківщина»  Андрію Оніщуку, адміністрації птахофабрики, підприємцю Віктору Пасальському, фермерам Віктору Поліщуку та Миколі Янцю, а найперше, голові Зимнівської ОТГ  В’ячеславу Католику та його  заступнику Василю Поліщуку. А також усім учасникам концерту.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

15 − 7 =