На головну Новини Найвлучніше стріляють чиновники Ковельського району

Найвлучніше стріляють чиновники Ковельського району

177

 На Волині вперше відзначили День бійця територіальної оборони. З такої нагоди минулої суботи  відбувся «стрілецький день» на полігоні у Володимирі-Волинському.

До нас з’їхалися військові комісари районів області, відповідальні за тероборону, а також представники райдержадміністрацій. Вітав учасників стрільб військовий комісар обласного військового комісаріату Роман Кулик. За його словами, територіальна оборона Волині до 2014 року була скоріше “паперовою роботою”. Однак того ж року у регіоні сформували перший тербат “Волинь”, а у 2015 році вже нараховувалося 49 загонів територіальної оборони чисельністю 260 чоловік, 18 рот охорони військових комісаріатів і один стрілецький батальйон.

- реклама -

Приєднався до вітань і голова ОДА Олександр Савченко, який був одним із ініціаторів святкування Дня територіальної оборони минулоріч на Київщині.
“Працюючи заступником губернатора Київської області, рік тому у цей день ми провели такий захід. І саме тоді вирішили, що територіальну оборону потрібно робити потужною і міцною. Нас переконували, що це неправильно, що це потрібно робити таємно, а не публічно. Але чому таємно?.. Чому наш ворог не повинен бачити, що народ готовий захищати свою країну? Тому з цим погодився командувач сухопутними військами Збройних Сил України і ми таки проводимо у першу суботу жовтня День бійця територіальної оборони”, – зауважив посадовець. Тож він додав, що мав за честь долучитися до відзначення цього свята.

Після офіційної частини бійці перейшли до більш практичних занять – змагалися у вправності стрільби. Представники команд почергово вправлялись у стрільбі з модернізованого автомата Калашникова, кулемета Калашникова та пістолета Макарова. За результатами змагань перше місце у вогневій підготовці посіла команда Ковельського району. Перехідним вимпелом «Кращому підрозділу територіальної оборони Волинської області» за підсумками 2018 навчального року нагородили роту охорони Луцького об’єднаного міського військового комісаріату. Маневицький районний військовий комісаріат завоював перехідний кубок «Кращому військовому комісаріату Волинської області з питань організації та підготовки підрозділів територіальної оборони» за підсумками 2018 року.
На завершення стрілецького дня його учасники частувалися кулішем та слухали виступи художніх колективів.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

1 × 3 =