На головну Новини Найвизначніші перемоги князівської бригади

Найвизначніші перемоги князівської бригади

19

Військовослужбовці 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, одними з перших ставши до бою з російською навалою, сім років поспіль доводять, що вони – високопрофесійні воїни, які відвоюють незалежність держави і наше споконвічне право бути українцями на своїй українській землі. Свої професійні навики, силу духу і витримку вони  впевнено демонструють не тільки на фронтових рубежах, а й у численних змаганнях та конкурсах, в яких стають переможцями. Нам є, чим пишатись, є кого називати найкращими.

1. Князівські «велети»

- реклама -

Починаючи з 2013 року, військовослужбовці танкового батальйону бригади тричі ставали кращими в Збройних силах України, перемагаючи в конкурсі на кращий танковий взвод. У  вересні 2016-го наші танкісти  закріпили статус переможців, перевершивши суперників із суто «танкових» 1-ї та 17-ї бригад. У 2017 році, втретє ставши кращими в Збройних силах України, на модернізованих Т-64БВ представляли Україну на міжнародних танкових змаганнях країн НАТО Strong Europe Tank Challenge, які  відбувалися на полігоні Графенвер у Німеччині. За підсумками змагань наші танкісти здобули п’яте місце, «обійшовши» команду Збройних сил Польщі. 

2. «Дракони»

У жовтні 2019 року «боги війни» бригади вибороли першість у конкурсі на кращу самохідну артилерійську батарею 2С1 Сухопутних військ Збройних сил України. А воїни реактивного артилерійського реактивного дивізіону двічі поспіль, у 2017 та 2018 роках, ставали кращими у конкурсі на кращу реактивну артилерійську батарею оперативного командування «Захід», впевнено доводячи, що Князівські артилеристи можуть усе, всюди, завжди.

3. Князівські «яструби»

Осінь 2021 була переможною для воїнів-зенітників 14-ї ОМБр імені князя Романа Великого. З різницею в тиждень  вони стали беззаперечними переможцями змагань на кращий взвод ближньої дії ЗРК «Стріла – 10» Сухопутних військ ЗСУ та Збройних сил України, двічі поспіль довівши: наші – найкращі.

4. Кулеметники

Піхотинці бригади восени 2021 року в ході запеклої боротьби в семи номінаціях перемогли у конкурсі на найкращу обслугу кулемета Калашникова Збройних сил України. При цьому у всеармійському конкурсі Князівські кулеметники перевершили суперників із Сухопутних військ, Десантно-штурмових військ, Військово-Морських Сил та Повітряних Сил Збройних сил України!

5. Князівські снайпери

Численну колекцію нагород і кубків, здобутих військовослужбовцями  бригади у змаганнях та конкурсах, поповнили і її снайпери,  ставши найвлучнішими в снайперському турнірі F-класу імені Романа Селіхова, який у 2021 році проводився вперше. Снайпер 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого виявився найкращим у класі F-TR, «обійшовши» військовослужбовців з інших бригад Сухопутних військ ЗСУ, конкурсантів із Литви та Канади.

6. Ультрамарафон до 7-річчя створення бригади

Підбиваючи підсумки  вагомих досягнень військовослужбовців бригади,  варто згадати і про спортивні перемоги наших захисників. Так, 22-річний солдат Микола Луговий 7-літтю створення «рідної» бригади присвятив ультрамарафон – за 27 годин безперервного бігу у супроводі медиків військової частини здолав відстань у 270 кілометрів до Львова і в зворотному напрямку, вразивши силою та витримкою навіть бувалих спортсменів.

7. Князівські боксери й футболісти

Боксери бригади в 2021 стали найкращими у турнірі на першість оперативного командування «Захід», перевершивши на рингу учасників із шести команд-суперників. 

Одразу дві наші команди захищали спортивну честь військової частини на турнірі з міні-футболу «Кубок Володимира-2021». Обидві в ході турнірних ігор, а за першість змагалися шість  команд, обіграли суперників і зійшлися у фінальному футбольному «двобої». У результаті воїни Князівської бригади здобули одразу «золото» і «срібло» на змаганнях, не лишивши шансів іншим учасникам.

Серед бійців бригади є й переможці і в гирьовому, і лижному спорті та армрестлінгу.

Без сумніву, переможних миттєвостей і досягнень, великих і дрібних, у бригади значно більше –  професійних, фронтових, спортивних і життєвих. За кожним із здобутків –  незламність духу, витримка і впертість, фаховість і вміння досягати визначених цілей. Князівські воїни такі – не звернуть із наміченого шляху, не зупиняться на півдорозі до мети. Тож чітко знаємо, що перемог попереду в бригади ще багато. Найголовніша з них – Перемога України!

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

4 × чотири =