На головну Війна Намальована перемога

Намальована перемога

76

У культурно-мистецькому центрі у Володимирі триває виставка робіт «Намалюй перемогу».

За словами директорки КМЦ Оксани Спольської, охочі з усього міста долучилися до ініціативи, що покликана підняти бойовий дух ЗСУ та націлити на думку, що все буде Україна! Серед малюнків – роботи і дорослих, і дітей без вікових обмежень, зокрема вихованців Володимир-Волинської дитячої художньої школи ім. Миколи Рокицького і художників-аматорів. Абсолютно кожний мав можливість у такий спосіб висловити свою думку щодо перемоги та шляху на зустріч із нею.

- реклама -

На кількох десятках малюнків, представлених у КМЦ, найчастіше зображені військовослужбовці, однак, не лише мужні хлопці, а й не менш сміливі дівчата. «Супергерої із мультиків сьогодні відішли на другий план. «Головні герої нашого життя та світу загалом – це наші військові», – зауважує Оксана Спольська. Проте, на малюнках також можна знайти й українську символіку: синьо-жовтий стяг, герб, червону калину. Не оминула творчість і славнозвісні заклики єднання, що нині зігрівають всю країну: «І я б’ю, і «Верба» б’є» та «Ой, у лузі червона калина похилилася».

Частину малюнків вже передано військовослужбовцям, а решта представлена на стендах. Виставка триватиме до середини травня, тож усі охочі можуть завітати до КМЦ і насолодитися силою української творчості.

Дарина ХАМІНА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотири × 2 =